Niksar TurşucusuNiksar TurşucusuNiksar Turşucusu
+90 541 199 60 60
0
0

İptal ve İade

İPTAL HAKKINDA:

TTK’ya göre, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Biz çalışma prensibimiz gereği, eğer ürününüz henüz sevkiyata çıkmadı ise iptal işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde niksartursucusu.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz, Sürat Kargo’ya Karşı Ödemeli olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

Sürat Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının Karşı Ödemeli olarak Niksar Turşucusu olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi’ni (0850 202 0 202) arayarak adresinize kurye talep edebilir ya da size en yakın Sürat Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için iletişim sayfamızdan ya da 0541 381 12 06’dan bize ulaşabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Çırpıcı Mah. 75/2 Sk. No: 121-123/A ZEYTİNBURNU/ İSTANBUL

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yeni Hesabını Oluştur